Darıca kombi servisi ile her marka kombi arıza,bakım servis hizmeti vermekteyiz. Darıca kombi servisi hizmeti. Darıca Bosch kombi servisi, Darıca Baymak kombi servisi. Günümüzde kombi bakımı artan kombi fiyatları ve doğalgaz nedeniyle çok önemlidir. Kombi bakımı mutlaka belirli periyotlarda yapılması gerekmektedir.

Darıca kombi servisi
Darıca kombi servisi

Özel kombi servisi olarak Darıca Bosch kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Darıca Bosch kombi arıza, bakım, servis hizmetleri. Her marka kombi arıza, bakım servisi. Sizlere bir telefon kadar yakınız. İsterseniz whatsapp üzerinden kombi arızası ile alakalı soru sorailir, danışabilirsiniz. Sizlere her zaman destek olabilirsek, müşteri memnuniyetimizi sürekli arttırmış oluruz.

İyi bir kombi bakımı yapıldığında; elektrik, su, ısıtma verimi artacak olup doğal gaz faturalarında da farkını hissettirecektir. Bakımı yapılmamış kombilerin arıza yapma olasılıkları çok daha yüksektir. Kış aylarında arızalanan kombi arıza durumuna göre hemen giderilemeyebilir. Bu durum soğuk kış gün ve gecelerinde sizleri zor durumda bırakacaktır. Kombi ekipmanları pahalı ekipmanlar olup, ekonomik olarakda bütçenizi zorlayabilecek arızalar meydana gelebilecektir.

kombi bakımı
kombi bakımı

Darıca kombi bakım servisimiz ile doğal gaz faturalarında %15 civarlarında tasarruf sağlayabileceğiniz gibi, ortam ısısında da verim sağlanmaktadır, ayrıca bakımlı kombilerin arıza verme olasılıkları çok düşük olup, kombi ömürleride uzamaktadır.

kombi servisi

Darıca Bosch kombi servisi, Darıca Demirdöküm kombi servisi, Darıca Vaillant kombi servisi Darıca Viessmann kombi bakımı, Darıca Buderus kombi servisi, Darıca baymak kombi servisi vb..

müşteri memnuniyeti
Cihat Demir
Cihat Demir
19/12/2021
Kamil Usta'ya kombi bakımı ve petek temizliği yaptırdım. Kamil Usta sayesinde ısınmada problem yaşadığım peteklerdeki sorunlar çözüldü. Anlaştığımız saatte geldi. Daha önce kombi bakımı sırasında yetkili servisin istediği elektrik süpürgesi, kap ve bez gibi malzemelerin hepsini kendi getirmişti. İşini titizlikle yaptı. Başka servis randevuları olmasına rağmen işini aceleye getirmeden gayet düzgün bir şekilde yaptı ve gitti. Ben yapılan işten gayet memnun kaldım. Bundan sonrada kombi bakımı ve petek temizliği işimi kamil Ustaya yaptıracağım. Herkese tavsiye ederim.
Doğu Ekspresi
Doğu Ekspresi
11/12/2021
Kombi altından su geliyordu. Servis geldi 15 dakikada sorunu halletti. Dürüst güvenilir usta. Gece vakti kombisiz kalmadık. Teşekkürler
salih beyaz
salih beyaz
10/12/2021
Petek temizliği yaptırdık. P etekler ısınmıyordu şimdi çok iyi farkı gördük. Kombi bakımında yaptırdık usta iyi güvenilir.
Bulut Avcı
Bulut Avcı
03/12/2021
Kamil bey genleşme tanki değişimi ve kombi bakimimizi çok temiz yaptı. Durumu bize ayrıntısı ile anlatıp bilgilendirdi. Teşekkür ederiz.
erkal yılmaz
erkal yılmaz
02/12/2021
Kombide sorun vardı usta zamanında geldi arızayı giderdi. Petek temizliğide yaptiracagim. Usta guvenilir.
berkan başkırkan
berkan başkırkan
02/12/2021
kombi bakımı ve petek temizligi yaptırdık . usta dürüst ve kaliteli. Mükemmel işçilik .
Murat Kılıç
Murat Kılıç
30/11/2021
Usta çok iyi işinin hakkını veriyor.Daha önceki usta 1 saatte yapmıştı. Usta 4 saatte petek temizleme ve kombi bakımı yaptı,kombi arızasını giderdi.usta bu işi biliyor.tavsiye ederim.
Serkan Şahin
Serkan Şahin
29/11/2021
Kombi bakımı petek temizliği yaptırdık usta işini biliyor tfsiye ederim
Ahmet Konca
Ahmet Konca
27/11/2021
Çok memnun kaldım usta işini layiki ile yapıyor bundan sonra başka yere temizletmem petekleri arkadaşlarımda öneride bulunulan herkese tavsiye ederim
Kamil Yaman
Kamil Yaman
27/11/2021
Kombi bakım, arıza, petek temizleme konusunda tereddütsüz arayabilirsiniz. Memnun kalırsınız 👍
Darıca Kombi Servisi
Servislerimiz  Сервис котлов Гебзе

Darıca Kombi Servisi” üzerine bir düşünce

  • Merhaba
    Darıca Kazaım Karabekir mahallesinde ikamet ediyorum. benim kombinin altından su geliyor, servis talebi açtım bakabilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir