Petek temizleme işi profesyonellik ister. Darıca Petek temizleme hizmetimiz ile peteklerinizi itinalı ve özenle temizliyoruz. Petek temizleme; basınçlı, darbeli, çift yönlü yıkama ile yapılır.

Darıca petek temizleme
Darıca petek temizleme

Petek temizleme uzmanlık gerektirmektedir. Darıca Petek Temizleme hizmetimizden petekleriniz basınçlı, darbeli ve çift yönlü temizlik yapıyoruz. Peteklerin içinde oluşan kır, tortu, çamur, pas vb. etkenleri basınçlı yıkama makinesi ile yapmaktayız. Darıca ve Bayramoğlu petek temizleme hizmetini vermekteyiz. İlk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Petek temizleme de doğru bilinen yanlışlardan en çok petek içerisindeki suyu boşaltmakla petek temizliği yapıldığı kanısına varılması. Bu şekilde sadece petekler içerisindeki kirli suyu boşaltmış olursunuz. Petekler içerisinde oluşan kir, pas, tortu, tıkanıklık giderilemez. Bu şekilde yapılan işler peteklerin ısınma verimini çok az etkileyebilir. Basınçlı petek temizleme işlemi ile petekleriniz daha verimli ısıtma sağlar.

Petek temizleme
Petek temizleme

Petek temizliği nasıl yapılır?

Petek temizleme işlemi öncesi normal petek ısınması infrared termometre ile kontrol edilir. Peteklerin farklı bölgelerinden ısı ölçümleri yapılır.

Evinizdeki tesisata göre genelde en uygun yer banyodur. Banyodaki havlupan, radyatör demonte edilerek buraya basınçlı petek temizleme makinası bağlantısı yapılır. Şebeke suyu makinaya bağlanır. Peteklerden çıkan kirli gider tuvalete aktarılır.

petek sıcaklık ölçümü
petek sıcaklık ölçümü

Petek temizliğine başlamadan önce kombiden su geçişi engellenir. Hiçbir şekilde petek temizleme esnasında kombiden su geçişine izin verilmez. Basınçlı petek temizleme esnasında kombiden su gecirilirse kombi emniyet ventili açar, peteklerdeki kirli su kombi ejanjörünü doldurur, hatta tikayabilir. Bu şekilde farklı kombi arızaları meydana gelebilir.

İlk önce tesisat yıkaması yapılır. Daha sonra her petek ayrı ayrı çift taraflı basınçlı, darbeli yıkama yapılır. Bu şekilde tüm peteklerin temizliği yapılmış olur.

Petek temizleme sonrası kombiden su verilerek, kombi devreye alınır. Petek havaları alınarak petek sıcaklık ölçümleri infrared termometre yada Termal kamerayla peteğin her bölgesinden ölçümler alınarak kontrol edilir.

Servislerimiz  Сервис котлов Гебзе

petek temizleme ile %30 lara yakın tasarruf sağlarsınız.

tıkla ara

Darıca petek temizleme, Bayramoğlu petek temizleme, İstasyon petek temizleme hizmeti.

Müşteri yorumları
Cihat Demir
Cihat Demir
19/12/2021
Kamil Usta'ya kombi bakımı ve petek temizliği yaptırdım. Kamil Usta sayesinde ısınmada problem yaşadığım peteklerdeki sorunlar çözüldü. Anlaştığımız saatte geldi. Daha önce kombi bakımı sırasında yetkili servisin istediği elektrik süpürgesi, kap ve bez gibi malzemelerin hepsini kendi getirmişti. İşini titizlikle yaptı. Başka servis randevuları olmasına rağmen işini aceleye getirmeden gayet düzgün bir şekilde yaptı ve gitti. Ben yapılan işten gayet memnun kaldım. Bundan sonrada kombi bakımı ve petek temizliği işimi kamil Ustaya yaptıracağım. Herkese tavsiye ederim.
Doğu Ekspresi
Doğu Ekspresi
11/12/2021
Kombi altından su geliyordu. Servis geldi 15 dakikada sorunu halletti. Dürüst güvenilir usta. Gece vakti kombisiz kalmadık. Teşekkürler
salih beyaz
salih beyaz
10/12/2021
Petek temizliği yaptırdık. P etekler ısınmıyordu şimdi çok iyi farkı gördük. Kombi bakımında yaptırdık usta iyi güvenilir.
Bulut Avcı
Bulut Avcı
03/12/2021
Kamil bey genleşme tanki değişimi ve kombi bakimimizi çok temiz yaptı. Durumu bize ayrıntısı ile anlatıp bilgilendirdi. Teşekkür ederiz.
erkal yılmaz
erkal yılmaz
02/12/2021
Kombide sorun vardı usta zamanında geldi arızayı giderdi. Petek temizliğide yaptiracagim. Usta guvenilir.
berkan başkırkan
berkan başkırkan
02/12/2021
kombi bakımı ve petek temizligi yaptırdık . usta dürüst ve kaliteli. Mükemmel işçilik .
Murat Kılıç
Murat Kılıç
30/11/2021
Usta çok iyi işinin hakkını veriyor.Daha önceki usta 1 saatte yapmıştı. Usta 4 saatte petek temizleme ve kombi bakımı yaptı,kombi arızasını giderdi.usta bu işi biliyor.tavsiye ederim.
Serkan Şahin
Serkan Şahin
29/11/2021
Kombi bakımı petek temizliği yaptırdık usta işini biliyor tfsiye ederim
Ahmet Konca
Ahmet Konca
27/11/2021
Çok memnun kaldım usta işini layiki ile yapıyor bundan sonra başka yere temizletmem petekleri arkadaşlarımda öneride bulunulan herkese tavsiye ederim
Kamil Yaman
Kamil Yaman
27/11/2021
Kombi bakım, arıza, petek temizleme konusunda tereddütsüz arayabilirsiniz. Memnun kalırsınız 👍
Darıca Petek Temizleme

Darıca Petek Temizleme” üzerine 8 düşünce

  • Darıca Bayramoğlu 7 petek temizleme yaptırmak istiyoruz. Petekler az ısınıyor, 2 petek hiç ısınmıyor. Petek temizliği yapınca peteklerdeki sorun gidermi?

    1. Petekler ile alakalı sıkıntı çıkmazsa petekleriniz ısınacaktır. Peteklerinizin içinden sıcak su tam dolaşım yapacağından verimli bir ısı elde edilecektir.

  • Petek temizliği yaptırmak istiyorum. Petek temizleme sonrası peteklerim ısınırmı?

    1. Muzaffer Bey petek temizliği hizmetimiz esnasında petek durumlarını kontrol ediyoruz. Hiç ısınmayan, belli kısmı ısınan, peteklerin ters, düz bağlantılarına, filtrelere vb. tüm kontrollerimizi yapıyoruz. Basınçlı, darbeli ve çift yönlü petek temizliği yaptığımızdan; petekler içersindeki, kir, çamur, tortu vb etkenler sökülüp atılıyor. Daha sonrasında petek havaları alınarak peteklerin farklı bölgelerinden ölçüm yapmaktayız. Petekleriniz ısınacaktır.

  • Usta ellerine sağlık. Isınmayan peteklerimizi ısıttın kombideki arızayı söyledin. Peteklerin içinin bu kadar kirli olabileceğine ihtimal vermiyordum. Hanım petekleri temizlettirelim dedi, ben gerek yok dedim. Hanımın ısrarıyla temizletik, sağolsun ustamızda çok iyi ve ilgili ellerine, emeklerine sağlık.

  • Darıca petek temizliği yaptırmak istiyorum. 5+1 dubleks dairem var komşum petek temizliği ve kombi bakımını size yaptırmış çok memnun kaldığı için tavsiye etti. Petek temizliği ve kombi bakımı için randevu verebilrmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir