Kombilerde en çok rastlanan arızlardan birisi kombi kart arızalarıdır. Darıca, Çayıorva, Gebze kombi kart tamiri hizmeti vermekteyiz. Her marka kombi kart tamiri yapmaktayız. Kombi kartını ölçümleri sonucunda arızalanmış elektronik devre elemanlarını değiştirme ve test ederek tamir ediyoruz. Tami edilen kartlara 1 yıl servis garantisi de veriyoruz. Komi kart tamiri, bilgi, beceri ve deneyim isteyen bir alandır. Yanlış yapılacak işlemler sonucunda kombi çalışmayacağı gibi karta da daha çok arıza vermsine neden olmaktadır.

komi kart tamiri
Kombi kart tamiri

Kombi Kart Arızası Tamiri

Kombi elektronik kart arızaları genellikle elektrik dalgalanmalarından, kombilerin bakımsız olmalarından, kombideki parça ve parçaların arızalanmasından, toz, su gibi etkenlerden kaynaklanmaktadır. Kombi elektronik kartlarında; direnç, sigorta, röle, entegre, mosfet, tristör, triyak, kondansatör gibi elektronik parçalardan kaynaklanmaktadır. Kombi parçalarından en fazla masraflı parçalardan olan elektronik kart tamiri ile yeni kart fiyatının çok altında maliyetle tamirini yapmaktayız. Tamir edilen kombi kartlarına 1 yıl garanti vermekteyiz.

Gebze kombi kart tamiri

Bosch kombi kart tamiri, Eca kombi kart tamiri, Baymak kombi kart tamiri, Buderus kombi kart tamiri, Lambert kombi kart tamiri,

tıkla ara
Gebze Kombi Kart Tamiri
Servislerimiz  Gebze Petek Temizleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.