Kombilerde en çok rastlanan arızalardan birisi kombi kart arızalarıdır. Darıca, Çayıorva, Gebze kombi kart tamiri hizmeti vermekteyiz. Her marka kombi kart tamiri yapmaktayız. Kombi kartını ölçümleri sonucunda arızalanmış elektronik devre elemanlarını değiştirme ve test ederek tamir ediyoruz. Tamir edilen kartlara 1 yıl servis garantisi de veriyoruz. Kombi kart tamiri, bilgi, beceri ve deneyim isteyen bir alandır. Yanlış yapılacak işlemler sonucunda kombi çalışmayacağı gibi karta da daha çok arıza vermesine neden olmaktadır.

komi kart tamiri
Kombi kart tamiri

Kombi Kart Arızası Tamiri

Kombi elektronik kart arızaları genellikle elektrik dalgalanmalarından, kombilerin bakımsız olmalarından, kombideki parça ve parçaların arızalanmasından, toz, su gibi etkenlerden kaynaklanmaktadır. Kombi elektronik kartlarında; direnç, sigorta, röle, entegre, mosfet, tristör, triyak, kondansatör gibi elektronik parçalardan kaynaklanmaktadır. Kombi parçalarından en fazla masraflı parçalardan olan elektronik kart tamiri ile yeni kart fiyatının çok altında maliyetle tamirini yapmaktayız. Tamir edilen kombi kartlarına 1 yıl garanti vermekteyiz.

Gebze kombi kart tamiri

Bosch kombi kart tamiri, Eca kombi kart tamiri, Baymak kombi kart tamiri, Buderus kombi kart tamiri, Lambert kombi kart tamiri,

tıkla ara
Cihat Demir
Cihat Demir
19/12/2021
Kamil Usta'ya kombi bakımı ve petek temizliği yaptırdım. Kamil Usta sayesinde ısınmada problem yaşadığım peteklerdeki sorunlar çözüldü. Anlaştığımız saatte geldi. Daha önce kombi bakımı sırasında yetkili servisin istediği elektrik süpürgesi, kap ve bez gibi malzemelerin hepsini kendi getirmişti. İşini titizlikle yaptı. Başka servis randevuları olmasına rağmen işini aceleye getirmeden gayet düzgün bir şekilde yaptı ve gitti. Ben yapılan işten gayet memnun kaldım. Bundan sonrada kombi bakımı ve petek temizliği işimi kamil Ustaya yaptıracağım. Herkese tavsiye ederim.
Doğu Ekspresi
Doğu Ekspresi
11/12/2021
Kombi altından su geliyordu. Servis geldi 15 dakikada sorunu halletti. Dürüst güvenilir usta. Gece vakti kombisiz kalmadık. Teşekkürler
salih beyaz
salih beyaz
10/12/2021
Petek temizliği yaptırdık. P etekler ısınmıyordu şimdi çok iyi farkı gördük. Kombi bakımında yaptırdık usta iyi güvenilir.
Bulut Avcı
Bulut Avcı
03/12/2021
Kamil bey genleşme tanki değişimi ve kombi bakimimizi çok temiz yaptı. Durumu bize ayrıntısı ile anlatıp bilgilendirdi. Teşekkür ederiz.
erkal yılmaz
erkal yılmaz
02/12/2021
Kombide sorun vardı usta zamanında geldi arızayı giderdi. Petek temizliğide yaptiracagim. Usta guvenilir.
berkan başkırkan
berkan başkırkan
02/12/2021
kombi bakımı ve petek temizligi yaptırdık . usta dürüst ve kaliteli. Mükemmel işçilik .
Murat Kılıç
Murat Kılıç
30/11/2021
Usta çok iyi işinin hakkını veriyor.Daha önceki usta 1 saatte yapmıştı. Usta 4 saatte petek temizleme ve kombi bakımı yaptı,kombi arızasını giderdi.usta bu işi biliyor.tavsiye ederim.
Serkan Şahin
Serkan Şahin
29/11/2021
Kombi bakımı petek temizliği yaptırdık usta işini biliyor tfsiye ederim
Ahmet Konca
Ahmet Konca
27/11/2021
Çok memnun kaldım usta işini layiki ile yapıyor bundan sonra başka yere temizletmem petekleri arkadaşlarımda öneride bulunulan herkese tavsiye ederim
Kamil Yaman
Kamil Yaman
27/11/2021
Kombi bakım, arıza, petek temizleme konusunda tereddütsüz arayabilirsiniz. Memnun kalırsınız 👍
Gebze Kombi Kart Tamiri
Servislerimiz  Darıca Kombi Servisi

Gebze Kombi Kart Tamiri” üzerine 7 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir