Darıca Bayramoğlu kombi servisi, Bayramoğlu petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Şirin ilçemiz Darıca Bayramoğlu mahallesi kombi arıza, bakım servisi, Bayramoğlu petek temizleme hizmetleri. Darbeli basınçlı petek temizleme. Özel petek yıkama makinesi ile petek temizliği yapmaktayız.

Bayramoğlu Kombi Servisi

Her marka kombi bakım,arıza servisi, Bayramoğlu kombi servis hizmetleri vermekteyiz. Bosch Bayramoğlu kombi servisi, Baymak Bayramoğlu kombi servisi, Demirdöküm Bayramoğlu kombi servisi. Kombinizde sorun mu var hemen arayın kombideki arıza, sorunu tespit ederek çözüme kavuşturalım. Bayramoğlu kombi bakım, arıza servisi.

Bayramoğlu kombi servisi

Periyodik olarak kombi bakımı yapıldığında kombinizden daha fazla verim alırsınız. Bakımı yapılan kombilerin arıza yapma ihtimalleri düşüktür, kombi ömrü uzar, verimli çalışması ile verimli ısıtma sağlarsınız. Bu sayede verimli ısıtma yanında, doğalgaz kullanımında da ekonomi sağlayacaktır.Kombi kullanımı aslında basit gözüksede bilinçli kullanım olmalıdır.

Bayramoğlu petek temizleme

Darıca Bayramoğlu petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Petekler zamanla içersinde devir daim su, kirlilik, pas, çamur, tortu oluşturarark petek gözlerine, petek altına birikir. Bu nedenle petek içersindeki su kolayca petek içersindeki kanallarda dolaşmakta zorlanır. Su her zaman en kolay yoldan geçer. Bu şekildeki peteklerin üst kısımları sıcak, alt kısımları soğuk olur, yada bazı köşeleri soğuk kalır. Petekler verimli ısıtma yapamayacağından boşa yanan doğalgaz ve ısıtma verimsizliği meydana gelir.

gebze petek temizleme
Bayramoğlu petek temizleme

Bayramoğlu petek temizleme hizmetimizde özel basınçlı, darbeli, çift yönlü petek yıkama makinası kullanmaktayız. Hava ile basınçlı, darbeli petek temizliği petekiçersindeki çamur, kir, tortuyu sökerek dışarı atar ve petek içlerinde daha rahat sıcak su döngüsü sağlanır. Bu sayede petekleriniz daha verimli, ısıtma sağlayacaktır.

petek temizleme
bayramoğlu kombi servis telefonu
müşteri yorumları
Cihat Demir
Cihat Demir
19/12/2021
Kamil Usta'ya kombi bakımı ve petek temizliği yaptırdım. Kamil Usta sayesinde ısınmada problem yaşadığım peteklerdeki sorunlar çözüldü. Anlaştığımız saatte geldi. Daha önce kombi bakımı sırasında yetkili servisin istediği elektrik süpürgesi, kap ve bez gibi malzemelerin hepsini kendi getirmişti. İşini titizlikle yaptı. Başka servis randevuları olmasına rağmen işini aceleye getirmeden gayet düzgün bir şekilde yaptı ve gitti. Ben yapılan işten gayet memnun kaldım. Bundan sonrada kombi bakımı ve petek temizliği işimi kamil Ustaya yaptıracağım. Herkese tavsiye ederim.
Doğu Ekspresi
Doğu Ekspresi
11/12/2021
Kombi altından su geliyordu. Servis geldi 15 dakikada sorunu halletti. Dürüst güvenilir usta. Gece vakti kombisiz kalmadık. Teşekkürler
salih beyaz
salih beyaz
10/12/2021
Petek temizliği yaptırdık. P etekler ısınmıyordu şimdi çok iyi farkı gördük. Kombi bakımında yaptırdık usta iyi güvenilir.
Bulut Avcı
Bulut Avcı
03/12/2021
Kamil bey genleşme tanki değişimi ve kombi bakimimizi çok temiz yaptı. Durumu bize ayrıntısı ile anlatıp bilgilendirdi. Teşekkür ederiz.
erkal yılmaz
erkal yılmaz
02/12/2021
Kombide sorun vardı usta zamanında geldi arızayı giderdi. Petek temizliğide yaptiracagim. Usta guvenilir.
berkan başkırkan
berkan başkırkan
02/12/2021
kombi bakımı ve petek temizligi yaptırdık . usta dürüst ve kaliteli. Mükemmel işçilik .
Murat Kılıç
Murat Kılıç
30/11/2021
Usta çok iyi işinin hakkını veriyor.Daha önceki usta 1 saatte yapmıştı. Usta 4 saatte petek temizleme ve kombi bakımı yaptı,kombi arızasını giderdi.usta bu işi biliyor.tavsiye ederim.
Serkan Şahin
Serkan Şahin
29/11/2021
Kombi bakımı petek temizliği yaptırdık usta işini biliyor tfsiye ederim
Ahmet Konca
Ahmet Konca
27/11/2021
Çok memnun kaldım usta işini layiki ile yapıyor bundan sonra başka yere temizletmem petekleri arkadaşlarımda öneride bulunulan herkese tavsiye ederim
Kamil Yaman
Kamil Yaman
27/11/2021
Kombi bakım, arıza, petek temizleme konusunda tereddütsüz arayabilirsiniz. Memnun kalırsınız 👍
Bayramoğlu Kombi Servisi Petek Temizleme
Servislerimiz  Gebze Bosch Kombi Servisi

Bayramoğlu Kombi Servisi Petek Temizleme” üzerine 2 düşünce

  • Bayramoğlu evimizdeki kombi çok sesli çalışıyor birde kombi altından su damlatıyor. Kendim müdehale edebilirmiyim ? Kombi servisi olarak sizimi çağırmalıyım. Cevap yazarsanız memnun olurum.

    1. Merhaba Serhat bey. Kombi fanı genellikle kirlilikten dolayı sesli çalışmaktadır. Fan temizliği ile fanın sesi azalmakta ve daha verimli çalışmaktadır. Kombiden su damlaması ise, damlayan suyun kombi içinden mi geliyor, boru bağlantı yerlerinden yada emniyet ventilindenmi geliyor iyi tespit edilmesi gerekiyor. Servis çağırmanız doğru olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir