Gebze kombi servisi, Gebze petek temizleme hizmetimiz ile her marka kombi arıza,bakım servisi, Gebze petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Gebze kombi servisi hizmetleri. Günümüzde kombi bakımı artan kombi fiyatları ve doğalgaz nedeniyle çok önemlidir. Kombi bakımı mutlaka belirli periyotlarda yapılması gerekmektedir.

Gebze kombi servisi
Gebze kombi servisi

Gebze Bosch Kombi servisi

Özel kombi servisi olarak Gebze Bosch kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Gebze Bosch kombi arıza, bakım, servis hizmetleri. Her marka kombi arıza, bakım servisi. Sizlere bir telefon kadar yakınız. İsterseniz whatsapp üzerinden kombi arızası ile alakalı soru sorailir, danışabilirsiniz. Sizlere her zaman destek olabilirsek, müşteri memnuniyetimizi sürekli arttırmış oluruz.

İyi bir kombi bakımı yapıldığında; elektrik, su, ısıtma verimi artacak olup doğal gaz faturalarında da farkını hissettirecektir. Bakımı yapılmamış kombilerin arıza yapma olasılıkları çok daha yüksektir. Kış aylarında arızalanan kombi arıza durumuna göre hemen giderilemeyebilir. Bu durum soğuk kış gün ve gecelerinde sizleri zor durumda bırakacaktır. Kombi ekipmanları pahalı ekipmanlar olup, ekonomik olarakda bütçenizi zorlayabilecek arızalar meydana gelebilecektir.

kombi bakımı
kombi bakımı

Gebze kombi bakım servisimiz ile doğal gaz faturalarında %15 civarlarında tasarruf sağlayabileceğiniz gibi, ortam ısısında da verim sağlanmaktadır, ayrıca bakımlı kombilerin arıza verme olasılıkları çok düşük olup, kombi ömürleride uzamaktadır.

Gebze kombi servisi

Özel Gebze kombi servisi olarak birçok marka kombi bakım, arıza servis hizmeti vermekteyiz. Kombi bakımlarında sadece toz ve temizlik yapmıyoruz. Detaylı ölçüm tekniklerimiz ile kombi bünyesindeki; elektrik, elektronik, hava, gaz, su, sensör vb. ekipmanları ölçüm tekniklerimiz ile kontrolünü yapmaktayız. Düzenli bakımı yapılan kombilerin ömürleri uzar, daha sağlıklı ısıtma sağlarlar, ısı ve gaz tasarrufu sağlanır. Biz Gebze kombi servisi olarak 2 yılda 1 kombi bakımı yaptırmanızı öneriyoruz.

 • Gebze Bosch kombi servisi
 • Gebze Viessmann kombi servisi
 • Gebze eca kombi servisi
 • Gebze buderus kombi servisi
 • Gebze demirdöküm kombi servisi
 • Gebze kombi kart tamiri
Servislerimiz  Darıca Kombi Servisi
tıkla ara
kombi servislerimiz
Müşteri yorumları
Müşteri yorumları
Cihat Demir
Cihat Demir
19/12/2021
Kamil Usta'ya kombi bakımı ve petek temizliği yaptırdım. Kamil Usta sayesinde ısınmada problem yaşadığım peteklerdeki sorunlar çözüldü. Anlaştığımız saatte geldi. Daha önce kombi bakımı sırasında yetkili servisin istediği elektrik süpürgesi, kap ve bez gibi malzemelerin hepsini kendi getirmişti. İşini titizlikle yaptı. Başka servis randevuları olmasına rağmen işini aceleye getirmeden gayet düzgün bir şekilde yaptı ve gitti. Ben yapılan işten gayet memnun kaldım. Bundan sonrada kombi bakımı ve petek temizliği işimi kamil Ustaya yaptıracağım. Herkese tavsiye ederim.
Doğu Ekspresi
Doğu Ekspresi
11/12/2021
Kombi altından su geliyordu. Servis geldi 15 dakikada sorunu halletti. Dürüst güvenilir usta. Gece vakti kombisiz kalmadık. Teşekkürler
salih beyaz
salih beyaz
10/12/2021
Petek temizliği yaptırdık. P etekler ısınmıyordu şimdi çok iyi farkı gördük. Kombi bakımında yaptırdık usta iyi güvenilir.
Bulut Avcı
Bulut Avcı
03/12/2021
Kamil bey genleşme tanki değişimi ve kombi bakimimizi çok temiz yaptı. Durumu bize ayrıntısı ile anlatıp bilgilendirdi. Teşekkür ederiz.
erkal yılmaz
erkal yılmaz
02/12/2021
Kombide sorun vardı usta zamanında geldi arızayı giderdi. Petek temizliğide yaptiracagim. Usta guvenilir.
berkan başkırkan
berkan başkırkan
02/12/2021
kombi bakımı ve petek temizligi yaptırdık . usta dürüst ve kaliteli. Mükemmel işçilik .
Murat Kılıç
Murat Kılıç
30/11/2021
Usta çok iyi işinin hakkını veriyor.Daha önceki usta 1 saatte yapmıştı. Usta 4 saatte petek temizleme ve kombi bakımı yaptı,kombi arızasını giderdi.usta bu işi biliyor.tavsiye ederim.
Serkan Şahin
Serkan Şahin
29/11/2021
Kombi bakımı petek temizliği yaptırdık usta işini biliyor tfsiye ederim
Ahmet Konca
Ahmet Konca
27/11/2021
Çok memnun kaldım usta işini layiki ile yapıyor bundan sonra başka yere temizletmem petekleri arkadaşlarımda öneride bulunulan herkese tavsiye ederim
Kamil Yaman
Kamil Yaman
27/11/2021
Kombi bakım, arıza, petek temizleme konusunda tereddütsüz arayabilirsiniz. Memnun kalırsınız 👍
Servislerimiz  Darıca Petek Temizleme

Gebze kombi servisi

Gebze kombi servisi” üzerine 2 düşünce

 • Ustam merhaba
  Benim Bosch kombim var c6 arızası veriyor. Servis çağırdık kart arızalı değişecek denildi. Kart ücreti de yüksek rakamlarda. Bunun başka çözümü varmıdır. Bosch c6 arızası neden olur.
  Teşekkürler

  1. Merhaba
   C6 kodu havalandırma, fan, prosted swich arızası işaret etmektedir. Genellikle kombi elektronik kart arıza vermektedir. Öncelikle fan, prostat switch kontrol edilmeli, ateşleme ve iyonizasyon elektrodları kontrol edilmelidir. Yeni kart fiyatı yüksek oldugundan genelde müşterilerimiz kart tamiri istemektedirler. Hesaplı şekilde kart tamiri yaparak Bosch C6 arızasını gidermejteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir