Petek temizleme uzmanlık ister. Gebze doğalgaz petek temizleme hizmeti ile petek temizleme hizmeti veriyoruz. Peteklerdeki kir, tortu, çamuru bertaraf ederek daha verimli ısıtma sağlamaktayız. Petek temizliği ile ısıtma ve doğalgazdan %30 civarında ekonomi sağlanabilmektedir.

Gebze petek temizleme

Gebze Kombi Petek Temizleme

Çift yönlü, darbeli, asınçlı petek yıkama makinesi ile Gebze kombi petek temizleme hizmeti veriyoruz. Kombi bakımı; hem kombi ömrü için, daha verimli ısıtma ve ekonomi için, hemde tasarruf için çok önemli olduğunu sürekli vurgulamaktayız. Kombi ekipmanları pahalı ekipmanlardır. Arıza yapan kombide değişecek komni ekipmanları bütcenizi etkileyebilecektir. Kombiler tam ısınma ihtiyacı duyduğumuz soğuk günlerde arıza verirler. Bunun gibi birçok nedenden dolayı kombi bakımlarınızı mutlaka işinin ehli kombi servisine yaptırınız.

Gebze petek temizleme hizmetimiz ile peteklerinizi basınçlı, darbeli veçift yönlü petek yıkama makinası ile yapmaktayız. Basınçlı petek yıkama makinası sayesinde, petekiçlerindeki kirliliği, tortu, çamuru kolayca söktürererek dışarı atılmaktadır. Siz petekleri ısıtmayın, petekler sizi ısıtsın. Günümüz teknolojisi ve cihazları ile her petek tek tek sökülmeden, yada etrafı kırıp dökmeden petek temizliği yapmak mümkündür.

Gebze petek temizleme

Gebze petek temizleme firması

Gebze petek temizleme ile peteklerinizi profesyonel ve işinin ehli şeklinde temizlemekteyiz. Petek temizleme ve kombi bakım, servis işlerinde müşteri menuniyeti bizim için çok önemlidir. Memnun kalan her müşterimiz işimizin layıkı ile yaptığımızın kanıtıdır. Doğru yapılan petek temizliği sizlere;; verimli ısınma, az fatura tutarı, kombi, petek ömrünün uzaması gibi etkenlerle geri dönüş yapacaktır.

gebze petek temizleme
Petek temizleme

Peteklerin altı ısınmıyor, son petekler soğuk

Müşterilerimiz Gebze petek temizleme, temizliği olarak bizlere en çok soruların başında; peteklerin altı ısınmıyor, peteklerin bir tarafı soğuk, son petekler ısınmıyor vb. sorular sorulmakta. Bu sorunların en büyük nedenlerinden birkaçını sıralayalım;

  • Peteklerin içinde çamur oluşması,
  • Yanlış tesisat yada yanlış petek bağlantıları
  • Petek içi ve tesisattakı tıkanıklık,
  • Filtrelerin kirlenmesi,
  • Kombi ayarlarının yanlış olması,
  • Kombi arızaları, devir daim popmpa motorunun verimli çalışmaması,
  • Peteklerde oluşan hava
Servislerimiz  Gebze Bosch Kombi Servisi
Petekler ısınmıyor

Müşterilerimiz genelde kendileri petek suyu oşaltarak petek temizliği yapmaktadırlar. Bu şekilde yapılan temizlik, tam bir petek temizliği diyemeyiz. Bu şekilde petekler içindeki kirli su dışarıya tahliye edilmiş olur. Basınçlı su olmadığından ptek içlerindeki tortu ve çamuru söktüremez, yada olası bir tıkanık açılamaz.

Petek temizleme nasıl yapılır

Petek temizliği dairenin tesisatına göre genelde en uygun olarak banyodan yapılmaktadır. Gebze petek temizleme olarak banyodaki havlupan sökülür ve burdaki tesisata basınçlı, darbeli petek yıkama makinası bağlantısı yapılır. Diğer taraftan makinaya varsa çamaşır makinası musluğundan, yada banyo ataryasından temiz su bağlantısı yapılır. Peteklerden çıkacak kirli, çamurlu su ise klozet içersinden gönderilir.

Petek temizleme işlemlerine başlamadan mevcut petek durumları, sıcaklık ölçümleri yapılır. Kombi tesisat bağlantıları iptal edilerek kombiye kirli, çamurlu suyun girmesi engellenir. İlk önce tüm petekler açılarak tesisat yıkaması yapılır. Daha sonra tüm petekler kapatılıp sırayla tek petek temizleme işlemine başlanır. Tesisatın durumuna göre 4-8 bar basınç verilerek petekler çift yönlü temizlenir. Bu şekilde tüm petekler tek tek ve çift yönlü temizliği yapılır. Petek temizliği sonrasından tesisat bağlantıları eski haline çevrilerek kombiden tesisata su verilir. Kombi devreye alınıp sıcaklık ayarı yapılarak petek havaları alınır. Petek temizliği sonrası tüm peteklerin infrared termometre ile her bölgesinden sıcaklık kontrolleri yapılır.

Gebze petek temizleme, Gebze kombi bakım, kombi arızaları konusunda aşağıdaki yorum kısmına yazarak, whatsapp ve telefon ile bizlere sorularınızı sorabilirsiniz, servis talep edebilirsiniz.

Ara
Müşteri yorumları
Cihat Demir
Cihat Demir
19/12/2021
Kamil Usta'ya kombi bakımı ve petek temizliği yaptırdım. Kamil Usta sayesinde ısınmada problem yaşadığım peteklerdeki sorunlar çözüldü. Anlaştığımız saatte geldi. Daha önce kombi bakımı sırasında yetkili servisin istediği elektrik süpürgesi, kap ve bez gibi malzemelerin hepsini kendi getirmişti. İşini titizlikle yaptı. Başka servis randevuları olmasına rağmen işini aceleye getirmeden gayet düzgün bir şekilde yaptı ve gitti. Ben yapılan işten gayet memnun kaldım. Bundan sonrada kombi bakımı ve petek temizliği işimi kamil Ustaya yaptıracağım. Herkese tavsiye ederim.
Doğu Ekspresi
Doğu Ekspresi
11/12/2021
Kombi altından su geliyordu. Servis geldi 15 dakikada sorunu halletti. Dürüst güvenilir usta. Gece vakti kombisiz kalmadık. Teşekkürler
salih beyaz
salih beyaz
10/12/2021
Petek temizliği yaptırdık. P etekler ısınmıyordu şimdi çok iyi farkı gördük. Kombi bakımında yaptırdık usta iyi güvenilir.
Bulut Avcı
Bulut Avcı
03/12/2021
Kamil bey genleşme tanki değişimi ve kombi bakimimizi çok temiz yaptı. Durumu bize ayrıntısı ile anlatıp bilgilendirdi. Teşekkür ederiz.
erkal yılmaz
erkal yılmaz
02/12/2021
Kombide sorun vardı usta zamanında geldi arızayı giderdi. Petek temizliğide yaptiracagim. Usta guvenilir.
berkan başkırkan
berkan başkırkan
02/12/2021
kombi bakımı ve petek temizligi yaptırdık . usta dürüst ve kaliteli. Mükemmel işçilik .
Murat Kılıç
Murat Kılıç
30/11/2021
Usta çok iyi işinin hakkını veriyor.Daha önceki usta 1 saatte yapmıştı. Usta 4 saatte petek temizleme ve kombi bakımı yaptı,kombi arızasını giderdi.usta bu işi biliyor.tavsiye ederim.
Serkan Şahin
Serkan Şahin
29/11/2021
Kombi bakımı petek temizliği yaptırdık usta işini biliyor tfsiye ederim
Ahmet Konca
Ahmet Konca
27/11/2021
Çok memnun kaldım usta işini layiki ile yapıyor bundan sonra başka yere temizletmem petekleri arkadaşlarımda öneride bulunulan herkese tavsiye ederim
Kamil Yaman
Kamil Yaman
27/11/2021
Kombi bakım, arıza, petek temizleme konusunda tereddütsüz arayabilirsiniz. Memnun kalırsınız 👍
Gebze Doğalgaz Petek Temizleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir