Bosch kombi c6 arızası hermetik ve yarı yoğuşmalı kombilerde görülmektedir. Bosch kombi c6 arızası genelde ana kartdaki arızadan kaynaklanmaktadır. Bosch c6 kart arızasını ekonomik ve 1 yıl aynı arıza garantili tamir ediyoruz. Yeni kart, yada çıkma kart alarak yüksek meblağlar ödemeyiniz.

Bosch kombi c6 arızası hava akış sorunudur. C6 arızasının birkaç nedenlerini, ve çözümünü yazımızın devamında bulabilirsiniz. Kombilerde hava akışı fan sayesinde gerçekleşmektedir. Hava akışını gerçekleştiren fan, prosestat siviç, baca ekipmanlarının birinde yada birkaçında oluşan sorun nedeniyle c6 arızası vermektedir.

Bosch kombi c6 arızası

Bosch Kombi C6 Arızası Nedenleri

  • Fan arızası,
  • Prosestat arızası
  • Elektronik kart arızası
  • Fan, prosestat kablolarında temazsızlık yada kopma olması
  • Baca borusunun yerinden çıkması, yada uygunsuz baca kullanımı, bacanın tıkanması

Bosch Kombi C6 Arızası Çözümü

Yukarıda bahsettiğimiz Bosch kombi c6 arıza nedenlerinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Bacayı kontrol edin, yerinden çıkmışmı, tıkalı yada yerinden çıkmış olabilir. Fan çalışmasını kontrol ediniz, prosestat svici kontrol edin görev yapıyormu, fan, prosestat kalolarında herhangi bir temazsızlıkta söz konusu olabir. Bu maddelerin hepsini kontrol ettiğinizde sorun yoksa arıza anakart kaynaklıdır. Kombi anakartları değişimi ve tamiri ile arıza giderilmektedir. En ekonomik çözüm kart tamiridir. Bosch c6 kart arızasını hızlı bir şekilde tamir ediyoruz. Aynı arızaya karşı kart 1 yıl servis garantilidir.

Yukarıdaki makalemizde belirttiğimiz kombi arıza ve sorunları için kombiye ehliyetli kişilerin müdehale etmesi gerekmektedir. Kullanıcıların kesinlikle kombiye müdehale etmemesi gerekmektedir. Yapacağınız yanlış müdehale daha kötü sonuçlara neden olacaktır. Bu tür arızalarda mutlaka servis talep ediniz.

Bosch kombi kart tamiri

Bosch kombi c6 arızası, kart tamiri için bize ulaşın.

Bosch kombi c6 arızası

Bosch kombi C6 arızası için ister yerinizde, ister getirerek ekonomik tamir hizmeti vermekteyiz. Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakası haricinde kargo ile de kartınızı bizlere göndererek tamir ettirebilirsiniz.

Servislerimiz  Gebze Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi C6 Arızası Çözümü Kart Tamiri

Bosch Kombi C6 Arızası Çözümü Kart Tamiri” üzerine 3 düşünce

  • Ustam merhaba. Gebze’de oturuyorum. Benim kombi bosch marka kombi devreye girerken cart diye bir ses geliyor. Bir defasında c6 arızası verdi resetledim bir daha yapmadı. Ama bu ses devam ediyor. Bu sesi neden yapıyor olabilir, bu şekilde çalışmasında sorun olurmu?

    1. Bosch kombi c6 arızası bu kombilerde kronik arızaların başında geliyor. Genelde arıza kart arızası olarak çıkmakta. Yinede kombi fanı, prosetat swiçh kontrolleri yapılması gerekiyor. Bosch kombi kart arızasını uygun fiyata tamir ediyor ve 1 yıl garanti vermekteyiz.

  • Çok teşekkür ederim. Bosch kombim c6 arızası veriyordu. Bir servis kart değişecek dedi, sayenizde kartım tamir oldu, karta yüksek meblağ ödemekten kurtuldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir