Bosch kombi ekran yanıp sönüyor yada ekrandaki yazı gidip geliyor ise bu bir uyarı anlamıdır. Bosch kombi ekran yanıp sönmesi ve ekran altındaki sarı ışık yanıp sönmesi kombide bir sorun ve arıza olduğu için kullanıcıyı uyarmaktadır.

Bosch kombi arıza olduğu için kullanıcıyı uyarmak için ekran yanıp söner. Hatta ekranda kombideki arızanın ne olduğunu belirten arıza kodu belirtir. Bosch kombi ekranda arıza kodu verince yanıp söner ve kullanıcıyı uyarır.

Bosch kombi ekran yanıp sönüyor

Bosch kombi ekran yanıp sönüyor.

Bosch kombi ekranı yanıp sönüyor ise kombideki sorunu belirten arıza kodu verir. Bu durumlarda kullanıcı olarak ilk etapta kombiyi resetleyiniz. Arıza silinmedi ve sorun devam ederse ekran uyarı vermeye devam eder. Bu durumda;

  • Gaz vanasını kontrol edin, kapalı ise açın
  • Kombi basıncını kontrol ediniz. 1 ile 2 bar arasında olması gerekir. Kombi su basıncı 1 bar altında ise doldurma musluğu ile kombiye 1-2 bar arası su basın.
  • Kombiyi resetleyin.

Bunları yaptınız ve Bosch kombi ekran yanıp sönüyor ise kullanıcı olarak yapacağınız birşey yok. Aşağıdaki numaradan bizlere ulaşabilir, whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Bosch kombi ekran yanıp sönüyor ise ekranda arıza kodu verir C6, E9 gibi. Bosch kombi arıza kodları kombideki sorunu belirten kodlardır.

Bosch kombi ekran yanıp sönüyor
Servislerimiz  Darıca Petek Temizleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir